Meny
 
 

N-P

Medlemsbedrifter fra N-P

N

Napapijri http://www.napapijri.com/no 
Nardo Bil AS http://www.nardobil.no/
Narvesen Byhaven http://www.narvesen.no/ 
Nasjonalparken Næringshage AS http://www.nasjonalparkhagen.no/
Nasta AS http://www.nasta.no/
NAV Arbeidslivssenter Sør-Trøndelag http://www.nav.no
NAV Arbeidsrådgivning Sør-Trøndelag http://www.nav.no
NAV Heimdal http://www.nav.no
NAV Lerkendal http://www.nav.no
NAV Malvik http://www.nav.no
NAV Melhus http://www.nav.no
NAV Midtbyen http://www.nav.no
NAV Midtre Gauldal http://www.nav.no
NAV Skaun http://www.nav.no
NAV Sør-Trøndelag (fylkeskontoret) http://www.nav.no
NAV Østbyen http://www.nav.no
Navigator Kompetanse http://www.navigatorkompetanse.no/
NCC Bygg avd Trondheim http://www.ncc.no
Neemis AS  
Nelfo Trondheim http://www.nelfo.no/
Nettbuss Travel AS http://www.nettbuss.no
Neumann Holding & Invest AS http://www.neumanninvest.no
News on Request AS http://www.newson.no/en/
NGI http://www.ngi.no
NH Gauldal Bygg AS http://www.norgeshus.no/forhandlere/gb/
NHO Trøndelag http://www.nho.no/Om-NHO/Regionforeninger/NHO-Trondelag/
NHP-Eiendom AS http://www.nhp.no
Nice Industridesign AS http://www.wearenice.com
Nidar AS Avd Trondheim http://www.nidar.no
Nidaros Domkirkes Restaureringsarbeider (NDR) http://www.nidarosdomen.no
Nidaros Fiber as http://www.nidarosfiber.no/index
Nidaros Næringseiendom AS http://www.nneiendom.no/
Nidaros Oppmåling AS http://www.nidopp.no/
Nidaros Pilgrimsgård http://www.pilegrimsgarden.pilegrimsleden.no/
Nidaros Profil AS http://www.nidarosprofil.no/
Nik. Haugrønning AS http://www.haugronning.no
Nikita Hair avd. Th. Angells gate http://www.nikita.no/salonger/nikita-hair-trondheim-th-angellsgate 
Nille Malvik Senter http://www.nille.no
Nille Melhustorget http://www.nille.no
Nille Mercursenteret http://www.nille.no/ 
Nilson Shoes http://www.nilsonshoes.com
Nilsson Trelast AS http://www.nilssontrelast.no
NITU Management AS http://www.nitu.no/
Noca AS http://www.noca.no/
Noen AS Demenstjenesten http://www.noen-as.no/
Nokas AS avd Trondheim http://www.nokas.no
Nopla AS http://www.nopla.no
Nor Tekstil AS avd Trondheim

http://www.nortekstil.no

Norbit Group AS http://www.norbit.no
Norbit ODM AS http://web.norbit.no/odm/
Norbit Subsea AS  
Norconsult AS avd. Trondheim http://www.norconsult.no
Nordbohus AL http://www.nordbohus.no
Nordea Bank Norge ASA http://www.nordea.no
Nordenfjeldske Brønnboringer  
Nordenfjeldske Kunstindustri Museum http://www.nkim.museum.no/
Nordic Arena Sponsoring AS http://www.nordic-arena.no
Nordic Choice Hotel AS http://www.choice.no
Nordic Estate AS http://www.nordicestate.no
Nordic Semiconductor AS http://www.nordicsemi.com/
Nordset Utvikling AS  
Norfakta Markedsanalyse AS http://www.norfakta.no
Norges Geologiske Undersøkelse http://www.ngu.no
Norges Kreative Fagskole avd Trondheim http://www.norgeskreativefagskole.no
Norges Lastebileierforbund avd Sør-Trøndelag http://www.lastebil.no
NorgesGruppen AS http://www.norgesgruppen.no/
Norgeshus AS http://www.norgeshus.no
Norgeshus Fabula Eiendom AS http://www.norgeshus.no/fabula-eiendom/
Norgeskjell AS http://www.norgeskjell.no
Norgesmøllene AS avd Buvika  
Norgestaxi Trondheim AS http://www.norgestaxi.no
Noricom Nord AS avd Trøndelag http://www.noricom.no
Norigo AS http://www.norigo.no/
Norinvest AS http://norinvest.no/
Norion Næringsmegling AS http://www.norion.no/
Noris AS http://www.noris-as.no
Norli Libris AS http://www.norli.no
Nor Lines AS avd. Trondheim http://www.norlines.no
Norprins AS - Thon Hotel Prinsen http://www.prinsenhotell.no
Norrein AS http://www.norrein.no
Norservice AS http://www.norservice.no
Norservice Interiør http://www.norserviceinterior.no/
Norservice Support http://www.norservicesupport.no/
Norsk Automatisering AS http://www.norskautomatisering.no
Norsk Data Senter AS avd Trondheim http://www.nds.no
Norsk Flid Husfliden Trondheim http://www.norskflid.no/trondheim/
Norsk Gjenvinning AS Gjenvinning Trondheim http://www.norskgjenvinning.no
Norsk Helsenett SF https://www.nhn.no/
Norsk Huseierforening http://www.nohus.no/
Norsk institutt for naturforskning (NINA) http://www.nina.no
Norsk Institutt For Vannforskning http://www.niva.no
Norsk Kylling AS  
Norsk Møteforum AS http://www.mforum.no
Norsk Stål AS Avd Engroshandel Trondheim http://www.norskstaal.no
North Bridge Eiendomsforvaltning AS http://www.northbridge.no
Nortura Heimdal http://www.nortura.no
Nortura SA Malvik http://www.nortura.no
Norway Royal Salmon ASA http://www.norwayroyalsalmon.com
Norwegian Air Shuttle ASA avd Trondheim http://www.norwegian.no
Notabene Byhaven http://www.notabene.no/ 
Nova Hotell Kurs Og Konferanse AS (880005) http://www.nova-kk.no
Novelda AS  
NRS Norge AS http://www.nrsas.no 
NSB AS Trondheim http://www.nsb.no
NTE Marked AS http://www.nte.no
NTE Nett AS http://www.ntenett.no/
NTNU - Norsk Senter for Barneforskning https://www.ntnu.no/barneforskning
NTNU - Norsk Senter For Bygdeforskning http://www.bygdeforskning.no
NTNU Accel http://www.ntnuaccel.no/
NTNU Brattøra Forskningssenter  
NTNU Bridge http://www.ntnu.no/bridge/
NTNU Det humanistiske fakultet http://www.ntnu.no/hf
NTNU Det medisinske fakultet http://www.ntnu.no/dmf
NTNU Entreprenørskolen http://www.entreprenorskolen.no/
NTNU Fakultet for arkitektur og billedkunst http://www.ntnu.no/ab/fakultet
NTNU Fakultet for helse- og sosialvitenskap https://www.ntnu.no/fhs
NTNU Fakultet for informasjonsteknologi, matematikk og elektroteknikk http://www.ntnu.no/ime
NTNU Fakultet for ingeniørvitenskap og teknologi http://www.ntnu.no/ivt
NTNU Fakultet for Naturvitenskap og Teknologi http://www.ntnu.no/nt
NTNU Fakultet for samfunnsvitenskap og teknologiledelse http://www.ntnu.no/svt
NTNU Fakultet for teknologi https://www.ntnu.no/ft
NTNU Fakultet for Økonomi https://www.ntnu.no/ok
NTNU Geografisk Institutt http://www.ntnu.no/geografi
NTNU Handelshøyskolen i Trondheim http://www.ntnu.no
NTNU Informasjonsavdelingen  
NTNU Institutt for Arkeologi og Religionsvitenskap http://www.ntnu.no/iar
NTNU Institutt for bevegelsesvitenskap http://www.ntnu.no/bev
NTNU Institutt for Billedkunst - Kunstakademiet i Trondheim http://www.ntnu.no/kit
NTNU Institutt for Biologi http://www.ntnu.no/biologi/
NTNU Institutt for bioteknologi (IBT) http://www.ntnu.no/bioteknologi/
NTNU Institutt for byforming og planlegging http://www.ntnu.no/bp
NTNU Institutt for bygg, anlegg og transport http://www.ntnu.no/bat/
NTNU Institutt for byggekunst, historie og teknologi http://www.ntnu.no/bht/
NTNU Institutt for byggekunst, prosjektering og forvaltning http://www.ntnu.no/bpf
NTNU Institutt for datateknikk og informasjonsvitenskap http://www.ntnu.no/idi
NTNU Institutt for elektronikk og telekommunikasjon http://www.ntnu.no/iet
NTNU Institutt for elkraftteknikk http://www.ntnu.no/elkraft/
NTNU Institutt for energi- og prosessteknikk (EPT) http://www.ept.ntnu.no/index.php
NTNU Institutt for filosofi og religionsvitenskap http://www.ntnu.no/ifr
NTNU Institutt for Fysikk http://www.ntnu.no/fysikk
NTNU Institutt for Geologi og Bergteknikk http://www.ntnu.no/igb
NTNU Institutt for historiske studier https://www.ntnu.no/ihs/
NTNU Institutt for industriell økonomi og teknologiledelse (IØT) http://www.ntnu.no/iot
NTNU Institutt for informatikk og e-læring http://www.ntnu.no/iie
NTNU Institutt for Kjemi http://www.ntnu.no/kjemi/
NTNU Institutt for Kjemisk Prosessteknologi http://www.ntnu.no/kjempros
NTNU Institutt for Konstruksjonsteknikk http://www.ntnu.no/kt
NTNU Institutt for Kreftforskning og Molekylær medisin http://www.ntnu.no/dmf/ikm
NTNU Institutt for kunst- og medievitenskap http://www.ntnu.no/ikm
NTNU Institutt for laboratoriemedisin, barne- og kvinnesykdommer http://www.ntnu.no/lbk
NTNU Institutt for marin teknikk (IMT) http://www.ntnu.no/imt
NTNU Institutt for Matematiske Fag http://www.ntnu.no/imf
NTNU Institutt for Materialteknologi http://www.ntnu.no/materialteknologi
NTNU Institutt for Moderne Fremmedspråk http://www.ntnu.no/spraak
NTNU Institutt for Musikk http://www.ntnu.no/musikk
NTNU Institutt for Nevromedisin http://www.ntnu.no/inm
NTNU Institutt for Nordistikk og Litteraturvitenskap http://www.ntnu.no/isl
NTNU Institutt for petroleumsteknologi og anvendt geofysikk http://www.ipt.ntnu.no
NTNU Institutt for Produksjons- og Kvalitetsteknikk http://www.ntnu.no/ipk
NTNU Institutt for produktdesign http://www.ntnu.no/design
NTNU Institutt for samfunnsmedisin http://www.ntnu.no
NTNU Institutt for samfunnsøkonomi http://www.ntnu.no/econ
NTNU Institutt for Sirkulasjon og Bildediagnostikk http://www.ntnu.no/isb
NTNU Institutt for Sosialt Arbeid og Helsevitenskap http://www.ntnu.no/ish
NTNU Institutt for Sosiologi og Statsvitenskap http://www.ntnu.no/iss
NTNU Institutt for Språk- og Kommunikasjonsstudier http://www.ntnu.no/isl
NTNU Institutt for teknisk kybernetikk http://www.itk.ntnu.no
NTNU Institutt for telematikk https://www.ntnu.no/telematikk
NTNU Institutt for Tverrfaglige Kulturstudier http://www.ntnu.no/kult
NTNU Institutt for Vann- og Miljøteknikk http://www.ntnu.no/ivm
NTNU Institutt for Voksnes Læring og Rådgivningsvitenskap http://www.ntnu.no/ivr
NTNU International researcher support http://www.ntnu.edu/nirs
NTNU Karrieretjenesten http://www.ntnu.no/studentservice/karriere/
NTNU Kunnskapsbyen v/DKNVS http://www.ntnu.no/kunnskapsbyen/
NTNU Pedagogisk Institutt http://www.ntnu.no/ped
NTNU Program for Lærerutdanning http://www.ntnu.no/plu
NTNU Prorektor for nyskaping og eksterne relasjoner http://www.ntnu.no/adm/prorektor-nyskaping
NTNU Psykologisk Institutt http://www.ntnu.no/psykologi
NTNU Senter for entreprenørskap/NEC http://www.nec.ntnu.no/
NTNU Senter for Toppidrettsforskning http://www.ntnu.no/toppidrettsforskning
NTNU Sentral ledelse og administrasjon http://www.ntnu.no
NTNU Sosialantropologisk institutt http://www.ntnu.no/sosant
NTNU Studentservice http://www.ntnu.no/adm/sss
NTNU Trondhjem Biologiske Stasjon http://www.ntnu.no/kart/heggdalen/biologisk-stasjon/
NTNU Videre http://www.ntnu.no/videre
NTNU Vitenskapsmuseet http://www.ntnu.no/vitenskapsmuseet
NTNU, Institutt for produktutvikling og materialer http://www.ntnu.no/ipm
NTNUI http://www.ntnui.no
Numbers AS http://www.num8ers.no/
Nxtmedia AS http://www.nxtmedia.no/aktorer/
Nye Høyder AS http://www.nyehoyder.no
Nye Veier AS http://www.nyeveier.no/
Næringsbygg AS http://www.naeringsbygg.no
Næringsforeningen i Trondheimsregionen http://www.nitr.no/
Næringshagen i Orkdalsregionen http://www,orkdalsregionen.com/
Næringslivsavisa AS (Medvind Media AS) http://www.naeringslivsavisa.no/
Næringslivsringen http://www.bygg.ntnu.no/naringslivsringen
Nåva.no http://www.nåva.no

 

O

O.Hovde AS http://www.hovdebygget.com
Oasis http://www.oasis-stores.com/ 
OBOS Nye Hjem AS http://www.nidarosnyehjem.no/trondheim/
Odd Reitan  
Oddvar Karlsen  
Odin Kapital AS http://www.odinkapital.no/
Offshore Health Services AS http://www.offshorehealth.no/
Oi! Trøndersk mat og drikke AS http://www.oimat.no
Okea AS http://www.okea.no
Okkenhaug Bil AS http://www.okkenhaug.no
Olav Tryggvasons gt 27 AS  
Olavsfestdagene i Trondheim http://www.olavsfestdagene.no
OlavsKvartalet http://www.olavskvartalet.no/ 
Olden & Partners https://www.partners.no/medlem/oldenpartners
Oliviers & Co https://www.oliviers-co.no/
One Voice AS http://www.onevoice.no
Online EDB AS http://www.onlineedb.no/
Only Mercur Kjøpesenter avd 63 http://www.only.no/ 
Opak AS avd Trondheim http://www.opak.no
Opp & Ut AS  
Oppdalsbanken avd Trondheim http://www.oppdalsbanken.no
Opplæringskontoret for Mat- og Servicefag https://www.okms.no/
Optiman Prosjektledelse AS http://www.optiman.no
Optimera Trondheim http://www.optimeraproff.no
Optimum ASA http://www.optimum.no
Optoplan AS  
Oras AS avd Trondheim http://www.oras.no
Orion Regnskap AS http://www.orionregnskap.no
Orkel AS http://www.orkel.no
Orkel Compaction AS http://www.orkel.no
Orkel Holding AS http://www.orkel.no
Orkdal Sparebank https://www.orkdalsbanken.no/
Orkla Credit AS https://www.orklacredit.no/
Otium Sanserom Trondheim AS http://www.otium-sanserom.no
OTTS Transport AS http://www.otts-as.no
Outland Trondheim http://www.outland.no/ 
Overhalla Betongbygg AS avd. Stjørdal http://www.overhallabetongbygg.no/
Overvik Utvikling AS  
Oyafilm AS http://www.oyafilm.com

 

P

P-Holding AS http://www.p-hotels.no
Pareto Wealth Management AS, avd Trondheim http://www.pareto.no
Paul E. Hjelm Hansen  
Paul Vikhammer  
Paveto Essens AS http://www.paveto.com
PayStep Business Solutions AS  
Peak Performance General Store  http://www.peakperformance.com/ 
Per Knudsen Arkitektkontor AS http://www.pka.no
Personalhuset Staffing Group AS http://www.personalhuset.no/
Pilar Eiendom AS http://www.pilareiendom.no
Pir II AS http://www.pir2.no
Pir Management AS http://www.pirsenteret.no
Pirsenteret 1 ANS http://www.pirsenteret.no/
Piscada AS http://www.piscada.com
Pizzabakeren Vikhammer http://www.pizzabakeren.no/
PLAN arkitekter AS http://www.plan.no/
Plansmia AS http://www.plansmia.no
Plustech AS http://www.plustech.as
PM Personlig Mote http://www.pm.no/ 
PMV Service AS http://www.pmvservice.no/
Polaris Media ASA http://www.polarismedia.no
Poseidon Holding AS http://www.poseidon.no 
Posisjon AS http://www.posisjon.no
PostNord Logistics http://www.tollpost.no
Powel AS http://www.powel.no
Predichem AS  
Pretor Advokat AS http://www.pretor.no
Prima AS http://www.prima-as.no
Princess avd. Melhus http://www.princessbutikken.no
Princess Malvik Senter http://www.princessbutikken.no
Privatmegleren AS http://www.privatmegleren.no/
Pro Invenia AS http://www.proinvenia.no/
Pro Tid Urmaker Næss http://www.protid.no/ 
Proactima AS avd Trondheim http://www.proactima.com
Proffice Management AS http://www.proffice.no
Proneo AS http://www.proneo.no
Proplan Bygg AS http://www.proplanbygg.no/
Prora Eiendom AS http://www.prora.no
Prores AS https://www.prores.no/
Prosessutvikling AS http://www.prosessutvikling.no
Prosjektstyring AS http://www.prosjektstyring.no/
Prosjektutvikling Midt-Norge AS http://www.prosjektutvikling.no
Protector IP Consultants AS http://www.protector.eu
Proventure Management II AS http://www.proventure.no
Prøven Bil AS http://www.proven-bil.no
PS Serigrafi AS http://www.ps-serigrafi.no/
Push Treningssenter Malvik Senter http://www.push-trening.no
PwC AS http://www.pwc.no
PWEntertainment AS http://www.pwe.no/
På ville veier http://www.pavilleveier.no/

 

Oppdatert: 16.06.2017

 


Henter møter...