Meny
 
 

Mentee 2022

Aamir Ismail Abuubacker Ahmen

aamir.sudanvis@gmail.com 

Mob: 96978069

Bachelor i økonomi

Mastergrad i Business Administrasjon

Anna Fedorova

anna.fedorova.env@gmail.com

Mob: 95016095

Master i miljøvern

 

 Ali Shafqat

ali.shafqat26@gmail.com

Mob: 99874620

 

 Aygun Reitan Malikova

Aygun95@yahoo.com

Mob: 46947230

Bachelor degree on Engineering economics and management

 

 Carolina Regoli

carolina.regoli@gmail.com

Mob: 41361801

Master i robotikk og automatisering
Master i i telekommunikasjon
Bachelor i elektroteknikk"

 

 Dmytro Kulagin

dmytro.kulagin@gmail.com

Mob: 45088581

Bachelor i fysikk og fysikkdidaktikk
Master i fysikk og fysikkdidaktikk
PhD i fysikalsk og matematisk vitenskap

 

Ekaterina Merakerli

larkate@yandex.ru

Bachelor i pedagogikk (engelsk, historie, matematikk og musikk) 

 

Emilie Lebosse

emilielebosse@yahoo.fr

Mob: 47702115

Bachelor i internasjonal business
Master i business

 

 Manasi Kamble

manasicamble@gmail.com

Mob: 96722672

Mastergrad i Business Administrasjon med spesialisering i HR

 

 Natalia Hansen

natasjka@gmail.com

Mob: 97517240

Master i biologisk kjemi

Natalia Trotsenko

natalia.trotsenko@gmail.com

Mob: 45199828

Master i Internasjonal markedsføring

 

 Natallia Vakar

natallia.vakar@gmail.com

Mob: 40294440

Master i industriell økonomi og ledelse

Nathallie Niyonzima

nathachoufr@yahoo.fr

Mob: 90742084

Ph.D i molekulærmedisin
Master i molekulærmedisin
Bachelor i Bioingeniør

Patrycja Chryczyk

patrycjachryczyk93@interia.pl

Mob: 47740772

Bachelor - Miljøteknikk, Ingeniør
Mastergrad- Gruvedrift og geologi, Sivilingeniør

Ritah Kigonya

kigonyaritah@gmail.com

Mob: 48401988

Bachelor i samfunnsskogbruk
Master i Agroskogbruk

Svetlana Anistratenko

anistratenko222@mail.ru

Mob: 46683469

PhD i religionsvitenskap

Master i likestilling og mangfold

 

Marcela Reggiani

marcelareggiani@gmail.com

BAs i Internasjonale Relasjoner
Spesialist i Miljøprosjektledelse
MSc i Globalisering, politikk og kultur

 

Marina Fadejeva

marina.fadejeva10@gmail.com

Mob: 94122730

Utdanning - bachelor i psykolog

 

Tareq Aljamou

tareqaljamou@gmail.com

Mob: 45587418

Sivilingeniør Petroleum ved NTNU Bachelorgrad i Petroleumsingeniør fra Syria

   

Henter møter...